PROWADZĄCA FORUM

 

Joanna Seroczyńska, założycielka i prezes KONFOTEKI

Z rynkiem ubezpieczeniowym związałam się w 1999 roku. Polskie Towarzystwo Reasekuracji SA było moim pierwszym miejscem pracy. Następnie przez kolejnych7 lat pracowałam w towarzystwie Gerling Polska Życie SA. W latach 2006-2011 współorganizowałam cykliczną konferencję Summer Insurance & Reinsurance Days. W 2013 roku, bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji szkoleń i konferencji założyłam Spółkę KONFOTEKA. I choć pierwsze projekty KONFOTEKI adresowane były do środowiska projektantów budowlanych, to jednak bardzo szybko okazało się, że - jak mawia stare przysłowie: "Ciągnie wilka do lasu". I tak wilk powrócił tam, gdzie czuje się najlepiej - czyli do ubezpieczeń. Forum Kobiet to dla mnie projekt szczególny, łączący w sobie branżę, z którą związałam się lata temu i eksponujący jej kobiecy pierwiastek, który w czasie, gdy zaczynałam pracę był wciąż niedoceniany, a teraz rozwija się i ma się coraz lepiej - wszak "Siła jest kobietą" :-)

 

 

PRELEGENCI

Monika Dziemidowicz

Dietetyczka, właścicielka poradni  ekoDiETETYK, Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki.  Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach dotyczących żywienia człowieka oraz problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych. Od kilku lat zafascynowana Dietetyką opartą na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Uważa, że współczesna dietetyka zachodnia połączona ze starożytną wiedzą ze Wschodu jest idealnym rozwiązaniem na problemy zdrowotne i żywieniowe współczesnego człowieka. Obecnie na stałe współpracuje ze Stowarzyszeniem Amazonek "Feniks", Akademią Walki z Rakiem, Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki Towarzystwa Opieki Dzieci w Helenowie.

 

Dorota Parzymies

DOROTA PARZYMIES - po pierwsze mama, po drugie założycielka trzech organizacji pozarządowych, żoliborzanka zakochana w Podlasiu i Kaukazie. Za swoje największe bogactwo uważa Rodzinę, Przyjaciół, podróże i pomysły do działań - pomaga, integruje, wyjaśnia niuanse współczesnego świata, szkoli. Umie i lubi słuchać innych. Autorka książki "Życie codzienne w Tbilisi", która jest owocem jej 25 podróży do Gruzji. Za swą działalność  w sektorze pozarządowym wyróżniona przez Polsko-Australijską Fundację POLCUL.

 

Justyna Żejmo, Trenerka rozwoju osobistego

 Trenerka biznesu, Trenerka rozwoju osobistego, Coach ACC, Praktyk NLP, Doradca ds. zarządzania i finansów. Prowadzi własną firmę szkoleniową „SZKOLENIA Z PASJĄ I OGNIEM”(www.justynazejmo.pl) .Jest Trenerem Sprzedaży i Rozwoju Osobistego w firmie kosmetycznej AVON Cosmetics Polska (www.avon.pl) .Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w finansach i bankowości, ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży i w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Od 10 lat zajmuje się tym, co jest jej pasją: szkoleniami, coachingiem i rozwojem osobistym. Jest twórcą COACHING TRIP – projektu warsztatowego (www.coachingtrip.pl) ,który odbywa sie na wyjazdach zagranicznych. Jest to projekt, który łączy w sobie pasję do podróżowania i poznawania innych kultur z warsztatami rozwojowymi. Warsztaty odbywają się na Zanzibarze i w Toskanii. Każda z Pań ma szansę wówczas odbyć głęboką podróż w najdalej położone zakamarki świata i siebie samej. Jest również autorką silnie motywującego warsztatu „MOC MARZEŃ” a także warsztatu dla kobiet biznesu, wzmacniającego poczucie pewności siebie i poczucia własnej wartości – TRENING LWICY. Jest Certyfikowaną Trenerką metody POINTS OF YOU.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!